Akademický senát Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre
v zmysle Štatútu Pedagogickej fakulty UKF v Nitre

Voľby kandidáta na funkciu dekana Pedagogickej fakulty UKF v Nitre.

Voľby sa uskutočnili 17. mája 2010.

Priebeh a harmonogram volieb:

1. Návrhy na kandidáta na dekana PF UKF v Nitre môže podať každý člen akademickej obce PF UKF v Nitre neanonymne v písomnej podobe cez podateľňu alebo predsedníčke AS PF UKF v Nitre doc. PaedDr. Márii Vargovej, PhD. (Katedra techniky a informačných technológií, Dražovská cesta 4, 949 74 Nitra) od 25. marca 2010 do 26. apríla 2010 do 12. hodiny. Na návrhy podané neskôr sa neprihliada.
  2. Zoznam kandidátov na dekana PF UKF v Nitre bol zverejnený dňa 3. mája 2010.
  3. Zasadnutie akademickej obce PF UKF v Nitre, na ktorom kandidáti na dekana predniesli svoje koncepcie rozvoja PF UKF v Nitre, sa uskutočnilo v pondelok 17. mája 2010 o 9. hodine v miestnosti D1 budovy PF UKF v Nitre na Dražovskej ceste 4.
  4. Voľby kandidáta na dekana Akademický senát Pedagogickej fakulty UKF v Nitre uskutočnil na zasadnutí  17. mája 2010 o 13.00 hodine v zasadacej miestnosti dekanátu PF UKF v Nitre (Dražovská cesta 4).
  5. Výsledky volieb boli zverejnené bezprostredne po uskutočnení volebného aktu.

Nitra, 17. mája 2010
  doc. PaedDr. Mária Vargová, PhD.
  predsedníčka AS PF UKF v Nitre