Pedagogická fakulta Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre

17.02.2011 od 09:00-15:00

Dražovská cesta 4 (google mapa)
Autobusy MHD č.1 (od železničnej stanice), č.2 a č.9 (z centra mesta)
vystúp na zastávke Amfiteáter
lístok u vodiča autobusu (študenti 0,30 €, celodenný 1,70 €)

Záujemcovia o štúdium a verejnosť mali dňa 17. februára 2011 príležitosť voľne a nezáväzne si prezrieť priestory Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, ako aj možnosť oboznámiť sa s jej štruktúrou a aktivitami. Na všetkých piatich fakultách (Fakulta prírodných vied, Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva, Fakulta stredoeurópskych štúdií, Filozofická fakulta a Pedagogická fakulta) sa záujemcovia o štúdium mohli oboznámiť so systémom výučby a pozrieť si výučbové, výskumné, technologické a knižničné priestory fakúlt spojené s odborným výkladom. Okrem informácií o študijných programoch a podmienkach prijímacieho konania a dôležitých termínoch, sa dozvedeli, aké sú možnosti semestrálneho študijného pobytu v zahraničí, o spolupráci katedier s domácimi a zahraničnými inštitúciami či o uplatnení absolventov jednotlivých študijných programov realizovaných univerzitou. Počas Dňa otvorených dverí 2010 Univerzitu Konštantína Filozofa v Nitre navštívilo približne 6000 mladých ľudí.

Ďakujeme za Vašu návštevu.

Fotogaléria z dňa otvorených dver

Deň otvorených dverí na UKF

Možnosti štúdia 2011/2012