Druhý výber absolventov  KVTV

Katedra výtvarnej tvorby a výchovy  Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre Vás srdečne pozýva na výstavu „Druhý výber absolventov  KVTV“, ktorej vernisáž sa uskutoční v Galérii Univerzum v budove Pedagogickej fakulty UKF, Dražovská 4 v Nitre, v stredu 6. apríla 2011 o 16:00 hodine. Výstava prezentuje výtvarné diela absolventov Katedra výtvarnej tvorby a výchovy  Pedagogickej fakulty UKF v Nitre, ktorí sú už niekoľko rokov v praxi a väčšinou  pôsobia ako výtvarní pedagógovia na základných, stredných odborných alebo základných umeleckých školách. Popri pedagogickej praxi sa intenzívne venujú aj voľnej tvorbe. Kurátorom výstavy je Mgr. Jozef Baus. Výsledky práce absolventov, ktoré reprezentujú rôzne druhy výtvarných médií, si môžete pozrieť v Galérii Univerzum do 30. mája 2011, každý deň okrem nedele od 9:00 do 17:00 hodiny.