ZASADNUTIE AKADEMICKEJ OBCE
Pedagogickej fakulty UKF v Nitre

18. apríla 2011 o 10:00 hod

sa uskutočnilo v priestoroch Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre zasadnutie Akademickej obce Pedagogickej fakulty.

Program:

1. Otvorenie.
  2. Prezentácia Výročnej správy za rok 2010 - prof. PhDr. Eva Szórádová, CSc., dekanka PF UKF v Nitre.
    1. Oblasť vzdelávania – doc. PaedDr. Jana Duchovičová, PhD., prodekanka pre vzdelávanie PF UKF v Nitre. (pdf)
    2. Oblasť vedy – doc. PaedDr. Ctibor Határ, PhD., prodekan pre vedecko – výskumnú činnosť a medzinárodné vzťahy PF UKF v Nitre. (pdf)
    3. Oblasť hospodárenia fakulty – Ing. Jozef Bisták, tajomník PF UKF v Nitre.
  3. Metodika financovania VŠ – prof. PhDr. Eva Szórádová, CSc., dekanka PF UKF v Nitre. (pdf)
  4. Dlhodobý zámer PF UKF v Nitre na roky 2011 – 2017 - prof. PhDr. Eva Szórádová, CSc., dekanka PF UKF v Nitre. (pdf)
  5. Diskusia.
    1. Dekanka PF - Návrh vecného obsahu novely Zákona o vysokých školách (pdf)