Workshop  KÁBELKY

Katedra výtvarnej tvorby a výchovy Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre srdečne pozýva študentov a priateľov textilnej tvorby na workshop s názvom  „KÁBELKY“, ktorý sa uskutoční dňa 4.5.2011 so začiatkom o 10:00 hod. v priestoroch Katedry výtvarnej tvorby a výchovy v budove Pedagogickej fakulty UKF (Veľký ateliér č. 511, Drážovská 4, 949 01 Nitra). Workshop, ktorý  je súčasťou programu hudobných, umeleckých a spoločenských podujatí organizovaných v rámci Nitrianskych univerzitných dní 2011, bude zameraný na tvorivé spracovanie a recykláciu „iných“ (netradičných, odpadových, umelých a i.) materiálov v textilnej tvorbe a v tvorbe odevných doplnkov. Materiál zabezpečí organizátor. Workshop sa uskutoční pod odborným vedením akad. mal. Daniela Szalaia, lektora Katedry výtvarnej tvorby a výchovy Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre.