Katedra výtvarnej tvorby a výchovy Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre vás pozýva na projekciu študentských výtvarných prác, ktorá sa uskutoční dňa 8. 11. 2011 od 10:00 hod do 16:00 hod. v Galérii UNIVERZUM (suterén budovy Pedagogickej fakulty) Dražovská cesta 4, Nitra. Repríza projekcie sa uskutoční 9. 11. 2011 od 10:00 hod. do 16:00 hod. Predstavené budú experimentálne formy počítačovej  grafiky, kresby, maľby, digitálnej fotografie, ako aj netradičné formy práce s textilným materiálom. Práce majú ambíciu poukázať na možnosti prepojenia vedeckých a umeleckých tvorivých procesov. Projekcia bude doplnená o zvukovo-obrazovú inštaláciu reagujúcu na konkrétny priestor galérie. Podujatie je súčasťou Týždňa vedy a techniky na Slovensku 2011.

Kurátori: Mgr. Ľubomír Zabadal, PhD. a  Mgr. Jozef Baus