Pedagogická fakulta Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre

16.02.2012 od 09:00-15:00Dražovská cesta 4 (google mapa)
Autobusy MHD č.1 (od železničnej stanice), č.2 a č.9 (z centra mesta)
vystúp na zastávke Amfiteáter
lístok u vodiča autobusu (študenti 0,30 €, celodenný 1,70 €)

Dňa 16. februára 2012 sa na všetkých piatich fakultách Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre uskutočnil Deň otvorených dverí. Záujemcovia o štúdium sa touto formou mohli oboznámiť so systémom výučby na jednotlivých fakultách a pozrieť si výučbové, výskumné, technologické a knižničné priestory fakúlt spojené s odborným výkladom. Okrem informácií o študijných programoch a podmienkach prijímacieho konania a dôležitých termínoch, sa dozvedeli aké sú možnosti semestrálneho študijného pobytu študentov v zahraničí, o spolupráci katedier s domácimi a zahraničnými inštitúciami, o uplatnení absolventov študijných programov.

V čase od 9.00 do 15.00 h v hlavnej budove UKF na Tr. A. Hlinku 1 zástupcovia študijných oddelení jednotlivých fakúlt poskytovali základné informácie o štúdiu na jednotlivých fakultách. Zároveň fakulty prezentovali činnosť svojich katedier na svojich pracoviskách.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Informácia pre uchádzačov so zdravotným postihnutím (pdf)

Fotogaléria z dňa otvorených dverí 2011

Deň otvorených dverí na UKF