22. výstava študentov Ateliéru Médea

Katedra výtvarnej tvorby a výchovy  Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre Vás srdečne pozýva na „22. výstavu študentov Ateliéru Médea“, ktorej vernisáž sa uskutoční v Galérii Univerzum v budove Pedagogickej fakulty UKF, Dražovská 4 v Nitre, v nedeľu 15. januára 2012 o 16:00 hodine. Výstava, ktorú katedra organizuje v spolupráci so Súkromnou základnou umeleckou školou Ateliér Médea v Nitre, prezentuje celoročnú tvorbu študentov menovanej školy, výtvarné práce detí, ako aj dospelých v technikách -  kresba, maľba, grafika a keramika. Výstavu otvoria: doc. Mgr. Adriana Récka, PhD., vedúca Katedry výtvarnej tvorby a výchovy a Mgr. Mariana Pauková, riaditeľka Ateliéru Médea. Výstava bude v Galérii Univerzum prístupná do 5. februára 2012.