Mayovia - Tralaškola
Katedra výtvarnej tvorby a výchovy Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre srdečne pozýva všetkých priaznivcov výtvarného umenia na otvorenie výstavy MAYOVIA. Výstava je prezentáciou prác žiakov súkromnej umeleckej školy - Tralaškola. Vernisáž sa uskutoční vo štvrtok 12. apríla 2012 o 11:00 hod. a 17:00 hod. v Galérii Univerzum Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa, Dražovská 4 v Nitre. Kurátorom výstavy je Mgr. Jozef Baus a Mgr. Peter Rehák. Výstava bude prístupná do 7. mája 2012 v pracovných dňoch od 9:00 do 17:00 hod. Výstava je súčasťou cyklu absolventských prezentácií, tento krát predstavuje práce žiakov, ktorých pedagogicky vedú absolventi Katedry výtvarnej tvorby a výchovy PF UKF.