Dňa 8. novembra 2012 sa na zasadnutí Vedeckej rady Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre konalo odovzdávanie cien dekana za rok 2011. Predmetné ocenenia boli prof. PhDr. Evou Szórádovou, CSc., dekankou PF UKF v Nitre, udelené na základe návrhu odbornej komisie a v súlade s platným Štatútom ceny dekana PF UKF v Nitre.

Dekanka PF UKF v Nitre udelila cenu dekana pracovníkom UKF v nasledovných kategóriách:
PhDr. Michalovi ČEREŠNÍKOVI, PhD. v kategórii Cena dekana PF UKF za domáce publikácie za publikáciu ČEREŠNÍK, M. 2011. O mužoch a ženách. Psychologický pohľad na problematiku rodu. Nitra : UKF. 122 s. ISBN 978-80-8094-874-0;

doc. PaedDr. Ctiborovi HATÁROVI, PhD. v kategórii Cena dekana PF UKF za zahraničné publikácie za publikáciu HATÁR, C. 2011. Seniori v systéme rezidenciálnej sociálno-edukačnej starostlivosti. Praha : Rozlet a Česká andragogická společnost. 132 s. ISBN 978-80-904824-1-8;

prof. PhDr. Viere KURINCOVEJ, CSc., PhDr. Anne KLIMENTOVEJ, PhD., PhDr. Viktorovi GATIALOVI, PhD., doc. PaedDr. Silvii POKRIVČÁKOVEJ, PhD., PaedDr. Gabriele PAVLOVIČOVEJ, PhD., PaedDr. Janke SATKOVEJ PhD., PaedDr. Soni GROFČÍKOVEJ, PhD. v kategórii Cena dekana PF UKF za projektovú činnosť za účasť na riešení medzinárodného projektu EPTE : European Primary Teacher Education.

Oceneným srdečne blahoželáme.

fotogaleria (bude doplnené)