Tvorivá dielňa ARTETERAPIA II

ZMENA TERMÍNU

Záujemcov upozorňujeme, že pôvodne avizovaný termín  2.5.2013 sa zmenil na 24.4.2013.

Katedra výtvarnej tvorby a výchovy Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre srdečne pozýva všetkých priaznivcov aktívnej výtvarnej tvorby na tvorivú dielňu ARTETERAPIA II. Tvorivá dielňa je súčasťou programu Nitrianskych univerzitných dní 2013.
Je určená pre všetkých študentov UKF, ktorí si chcú na vlastnej koži vyskúšať voľnú, arteterapeutickými témami a princípmi inšpirovanú tvorbu. Hlavným materiálom budú farby na sklo a akrylové farby, doplnkovým materiálom budú pomôcky na dekupáž, pričom materiál a pomôcky budú zabezpečené organizátorom.
Tvorivá dielňa sa uskutoční dňa 24. apríla 2013 o 9:00 hod. v priestoroch Katedry výtvarnej tvorby a výchovy PF UKF v Nitre, v učebniach 518 a 519 (5. posch.), na ulici Dražovská 4 v Nitre.

Lektorkou dielne je PaedDr. Janka Satková, PhD.
Projekt finančne podporila Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre.