Výstava  SZYMBARK 2013/Autentickosť v umení?

Katedra výtvarnej tvorby a výchovy Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v  Nitre  si Vás dovoľuje pozvať na výstavu výtvarných diel z II. medzinárodného umeleckého sympózia SZYMBARK 2013/Autentickosť v umení?, ktoré sa konalo v dňoch 4. -11.8.2013 v poľskom Szymbarku. Účastníci sympózia, pedagógovia a študenti vysokých škôl, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowom Sączi, Uniwersytet Rzeszowski Wydział Sztuki, Akademie Sztuk Pięknych w Krakowie, Akademie Sztuk Pięknych w Łodzi a Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre vytvorili diela, ktoré sa prezentujú vo forme putovnej výstavy v miesta sídla participujúcich inštitúcií. V Nitre bude expozícia prístupná od 28.4. do 24.5.2014.

Vernisáž sa uskutoční v pondelok 28. apríla 2014 o 14:30 hod. v Galérii Univerzum PF UKF, Dražovská 4, Nitra
Kurátorka nitrianskej expozície: doc. Mgr. Adriana Récka, PhD.

Výstava bude prístupná do 24. mája 2014 v pracovných dňoch od 9.00 do 17.00 hod.