MAKINO TAKASHI – experimentálny filmár z Japonska na UKF

Katedra výtvarnej tvorby a výchovy Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v  Nitre  si Vás dovoľuje pozvať na cyklus podujatí realizovaných v rámci projektu ESF č. 007/2013/1.2/OPV, ITMS 26110230096 „Inovácia študijných programov na Pedagogickej fakulte UKF v Nitre za účelom skvalitnenia vzdelávacieho procesu“.

26. mája 2014 so začiatkom o 10:00 hod. sa v prednáškovej miestnosti D3 v budove Pedagogickej fakulty UKF na Dražovskej ulici v Nitre uskutoční premietanie filmov Makina Takashiho, experimentálneho filmára z Japonska. Premietanie filmov bude spojené s prednáškou autora a besedou.

27. mája 2014 sa uskutoční filmový workshop (pre vybraných účastníkov – študentov KVTV PF UKF) v priestoroch Katedry výtvarnej tvorby a výchovy PF UKF v Nitre

28. mája 2014 so začiatkom o 17:00 hod. sa uskutoční  koncert ambientnej skupiny Henri&Marsel + Makino Takashi,  spojený s premietaním študentských filmov z filmového workshopu v priestoroch Galérie Univerzum PF UKF v Nitre.

Vstup na všetky podujatia voľný.

Všetkých záujemcov o experimentálny film a ambientnú hudbu srdečne pozývame.