U3V – Výstava absolventov Univerzity tretieho veku UKF v Nitre

Katedra techniky a informačných technológií a Katedra výtvarnej tvorby a výchovy Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre pozývajú  na vernisáž výstavy prác študentov Univerzity tretieho veku v odbore dejiny výtvarného umenia a výtvarná tvorba, digitálna audio - video technika,  ľudové remeslá a hrnčiarstvo, ktorá sa uskutoční v Galérii UniverzUm v budove Pedagogickej fakulty UKF v Nitre, Dražovská 4, v utorok 10.6.2014 o 14:00 hod.

Podujatie sa uskutoční pod záštitou
doc. PaedDr. Marcely Verešovej, PhD.,  prorektorky  UKF v Nitre pre celoživotné vzdelávanie a prof. PhDr. Evy Szórádovej, CSc., dekanky Pedagogickej fakulty UKF v Nitre.
Odborný garant: doc. PhDr. Ľudmila Nagyová, CSc.
Kurátori výstavy: doc. Mgr. Adriana Récka, PhD. a Mgr. Ján Širka, PhD.
Výstava je prístupná od 10.6.2014 do 30.6.2014 denne okrem nedele od 8:00 do 17:00 hod.