Cena dekana PF UKF v Nitre za kalendárny rok 2013 – udelená 5.12.2014
Predsedníčka VR PF UKF a dekanka PF prof. PhDr. Eva Szórádová, CSc. pri príležitosti konania zasadnutia Vedeckej rady PF UKF odovzdala Cenu dekana Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre za kalendárny rok 2013
v nasledovných kategóriách:

•    Mgr. Pavlovi Brezinovi, PhD. v kategórii „Cena dekana za zahraničné publikácie“
za publikáciu Pavol Brezina: Acoustics of historic spaces as a form of intangible cultural heritage. In: Antiquity. Vol. 87, no. 336 (2013), p. 574-580. ISSN 0003-598X.

•    prof. PaedDr. Jaromírovi Šimonekovi, PhD. a kolektívu autorov v kategórii „Cena dekana za domáce publikácie“ za publikáciu Jaromír Šimonek a kol.: Modelové programy pohybových aktivít zacielených na prevenciu a odstraňovanie civilizačných chorôb. 1. vyd. Nitra : UKF, 2013. 539 s. ISBN 978-80-558-0424-8.

•    doc. PaedDr. Jane Duchovičovej, PhD. a riešiteľskému kolektívu v kategórii „Cena dekana za projektovú činnosť“ za účasť na riešení medzinárodného projektu Agentúry na podporu výskumu a vývoja APVV -> SK-CZ-0109-11: „Psychodidaktické poňatie kurikulárneho
a mediačného kontextu edukácie“.

•    doc. Mgr. Adriane Réckej, PhD. v kategórii „Cena dekana za kultúrnu a umeleckú činnosť“
za kurátorstvo výstavy Róbert Bielik a Daniel Szalai: „Dva sveta“/“Two worlds“.

•    Mgr. art. Róbertovi Bielikovi v kategórii „Cena dekana za kultúrnu a umeleckú činnosť“
za výstavu Róbert Bielik a Daniel Szalai: „Dva sveta“/“Two worlds“.

•    akad. mal. Danielovi Szalaiovi v kategórii „Cena dekana za kultúrnu a umeleckú činnosť“
za výstavu Róbert Bielik a Daniel Szalai: „Dva sveta“/“Two worlds“.

•    Mgr. art. Marekovi Štrbákovi, PhD. v kategórii „Cena dekana za reprezentáciu fakulty“
za umeleckú reprezentáciu Pedagogickej fakulty UKF v Nitre na umeleckých a kultúrnych podujatiach v SR i v zahraničí.

•    Bc. Lucii Strnátovej v kategórii „Cena dekana za reprezentáciu fakulty“ za umeleckú reprezentáciu Pedagogickej fakulty UKF v Nitre na súťažiach a umeleckých a kultúrnych podujatiach.

Predmetné ocenenia boli dekankou PF UKF udelené na základe návrhu odbornej komisie
na posúdenie návrhov na Cenu dekana PF UKF v Nitre za rok 2013 zo dňa 7. novembra 2014
a v súlade s platným Štatútom Ceny dekana PF UKF v Nitre.