Náš doktorand víťazom súťaže Študentská osobnosť Slovenska v kategórii Šport

Študent doktorandského štúdia na Katedre telesnej výchovy a športu Pedagogickej fakulty našej univerzity Mgr. Pavol Hlavačka sa v stredu 17. decembra 2014 stal víťazom súťaže Študentská osobnosť Slovenska v akademickom roku 2013/2014 v kategórii Šport.

V poradí už desiaty ročník súťaže Študentská osobnosť Slovenska dostala tento rok vyše 60 nominácií. Vyhrať však mohli iba jedenásti z nich. Každý jeden pritom zastával inú oblasť. Projekt Študentská osobnosť Slovenska organizuje Junior Chamber International – Slovakia a uskutočňuje sa pod záštitou prezidenta SR, s podporou Slovenskej rektorskej konferencie a pod odbornou garanciou Slovenskej akadémie vied. Jej hlavným cieľom je podporovať mladých talentovaných ľudí, oceniť ich a zároveň motivovať ostatných.

Viac na www.uk.sk