Hodnotenia vzdelávania a učiteľov študentmi za 2014/2015
HODNOTENIE VZDELÁVANIA A UČITEĽOV ŠTUDENTMI
AKADEMICKÝ ROK 2014/2015

Vážené študentky, vážení študenti

Rešpektujúc Systém riadenia kvality na pedagogickej fakulte a kľúčové zásady politiky kvality na PF UKF v Nitre (Zásada orientácie na študenta a Zásada dostupnosti informácií) zverejňujeme správu z hodnotenia kvality študijných programov, študijných predmetov, pedagógov, procesov vzdelávania a informačno-komunikačného zabezpečenia programov.

Hodnotením týchto ukazovateľov každoročne významne prispievate ku skvalitňovaniu vzdelávania na našej fakulte. Vaše podnety sa stali významným zdrojom inovácií, ktoré sme na fakulte implementovali a postupne implementujeme. Budem rada ak aj v tomto roku (v jednotlivých semestroch) využijete možnosť anonymného hodnotenia sledovaných ukazovateľov prostredníctvom AIS. Ubezpečujem Vás, že systém je nastavený tak, aby zabezpečil úplnú anonymitu  hodnotiteľov.

Bližšie informácie k realizácii hodnotenia vám poskytnú vaši zástupcovia – členovia študentskej časti akademického senátu, ktorí rovnako dbajú o zvyšovanie kvality vzdelávania na našej alma mater.

Postup k vypĺňaniu dotazníkov je na http://www.pf.ukf.sk/dokumenty/studenti/AIS/dotaznikmanual.pdf

Využite svoje zákonom stanovené právo.

So srdečným pozdravom
doc. PaedDr. Jana Duchovičová, PhD. - prodekan pre vzdelávanie

______________________________________________________________________________________________

VÝSLEDKY HODNOTENIA VZDELÁVANIA A UČITEĽOV ŠTUDENTMI