VÝSTAVA ABSOLVENTI/ ALUMNI

Dňa 8. októbra 2013 o 17.30 hodine sa v Galérii Univerzum Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, Dražovská 4, Nitra, uskutočnila vernisáž výstavy ABSOLVENTI/ALUMNI, ktorej cieľom je prezentovať výtvarné diela absolventov Katedry výtvarnej tvorby a výchovy PF UKF. Tento výber vystavujúcich je v poradí už štvrtým podujatím z cyklu prezentácií a mapovaní práce absolventov katedry. Zmyslom takýchto prezentácií je sledovanie praktického uplatnenia absolventov uvedenej katedry v praxi. Tento raz sa stretávajú autori, ktorí absolvovali štúdium na UKF v Nitre v priebehu rokov 2005 až 2013.

Vystavujúci autori:

Aradský Richard, Barta Stano, Bellérová Soňa, Harsányiová Karin, Koczová Andrea, Kusý Peter, Miková Veronika, Pauko Peter, Šidlová Radka, Šulík Vilo, Žemla Tomáš

Kurátor výstavy: Mgr. Jozef Baus
Výstava sa koná v termíne 8. októbra – 4. novembra 2013, je súčasťou sprievodného programu medzinárodného vedeckého sympózia Medzinárodný dialóg o pedagogických a psychologických aspektoch edukácie, ktoré Pedagogická fakulta Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre organizuje v spolupráci s Pedagogickou fakultou Univerzity J. E. Purkyně
v Ústí nad Labem.

Výstava v Galérii Univerzum je prístupná v pracovných dňoch od 9:00 – 17:00. Kľúč od Galérie Univerzum na požiadanie poskytnú na vrátnici Pedagogickej fakulty UKF, Dražovská 4, Nitra.